אודות אומגה תיווך נדל"ן בע"מ
שיווק טוב מצריך ידע נרחב של שוק הנדל”ן, יכולת אפיון ופילוח שוק, הבנה מלאה לצרכי הלקוח ומעל לכל, צוות יועצי נדל”ן מנוסים, בעלי הסמכה מקצועית והתמחות אזורית. אומגה תיווך נדל"ן בע"מ  הינו משרד תיווך מהמובילים בירושלים ובמבשרת ציון המטפל באופן בלעדי בנכסים, שאינם מוצעים על ידי גורמים אחרים בשוק הנדל״ן, ועובד על פי סטנדרטים בינלאומיים וליווי אישי לכל אחד מלקוחותינו. 
 צוות יועצי הנדל”ן  אומגה תיווך נדל"ן בע"מ איכותיים בעלי יושר אישי ומקצועי המוכשרים לבצע עבודתם בצורה מקצועית, אתית, אחראית ויעילה, עם ניסיון של שנים במכירות ושיווק נכסי נדל”ן. 
מעבר לגישה הבוטיקית והאקסקלוסיבית, עומדת חשיבה כי פרסום מודעה בלוח מכירות ולתלות שלט על הנכס זה לא מספיק. לכן באה לידי ביטוי  תוכנית השיווק  המיוחדת תוך השקעה ייחודית בכל שיווק של נכס או פרויקט. המאפשרת חשיפה מקסימלית ואיכותית בעזרת כלים ייחודיים של מיתוג ושיווק. תהליך בניית בידול הנכס נעשה בשיתוף פעולה מלא עם בעליו וכולל, בין השאר, ניתוח הנכס והשוק, הכרת הנכס לעומקו, על יתרונותיו וחסרונותיו, וכמובן בניית הערכה השיווקית.
 
מטרת הפרקטיקה של המשרד היא לבדל את הנכס מול נכסים אחרים באזור, זאת, תוך חשיפה מקסימלית הן בשטח והן ברשתות חברתיות. המשרד נמצא בקשר גם עם משרדי תיווך בארץ ובחו”ל על מנת להציע את הנכסים העומדים למכירה גם לתושבי חוץ.
יועצי הנדל”ן שלנו המתמחים בשיווק ותיווך דירות בירושלים ובמבשרת ציון ישמחו לעמוד לרשותכם בכל נושא הקשור לדירות למכירה  בין אם בהערכת נכס מקצועית לדירה, שיווק נכסים יחודי ומקצועי או כל מידע אחר אשר ברצונכם לקבל לגבי הנכסים שלכם . הייעוץ הניתן על ידי צוות  אומגה תיווך נדל"ן בע"מ,  נעשה בדיסקרטיות מלאה ומבטיח מענה אופטימלי לדרישות הלקוח וצרכיו, תוך הפעלת מערכת קשרים ענפה בארץ ובעולם לאיתור רוכשים פוטנציאליים, ללא כל תשלום או התחייבות, מומחי הנדל"ן של  אומגה תיווך נדל"ן בע"מ  ישמחו לפגוש אתכם ולהעניק לכם ייעוץ בדיסקרטיות מלאה לגבי כדאיות העסקה, עיתוי הביצוע ואם דרוש, תינתן הרחבה גם לגבי היבטים בתחום האדריכלות, הפיננסים, השמאות, המשפט והמיסוי.
                                       
                                          אומגה תיווך נדל"ן בע"מ
                                           מנכ"ל יוסי רם
                                           נייד- 054-800-5715
                                           משרד - 02-9999-283
                                           שדרות הרצל 122 בית הכרם, ירושלים
                                           

אומגה תיווך נדל"ן     הבחירה הנכונה שלך לבית !

כל הזכויות שמורות לאומגה תיווך נדל"ן